Folow us on social

Corona virüsünü, bu siteden daha detaylı inceleyin!

Çarşamba günü, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Corona virüsü salgını sebebiyle resmen pandemi ilan etti. Salgın sayılarını izleyen çevrimiçi bir panoya göre, toplamda dünya çapında 127.860’dan fazla onaylanmış virüs vakası ve 4.718 onaylı ölüm gerçekleşti . Virüsün Çin’in Wuhan şehrinde meydana geldiğine inanılıyor, ancak ABD, Avustralya, Kanada, Japonya, Fransa, Almanya ve dünya çapında düzinelerce ülkede doğrulanmış vakalar var.

Corona virüs olarak da bilinen COVID-19‘un patlak vermesi nedeniyle iptal edilen her şeyi takip etmekten bıkabilirsiniz. Salgın yayılmaya devam ettikçe, iptal edilen olayların listesi de kabarıyor. Şimdi bahsedeceğimiz bu web sitesi virüsle ilgili her şeyi ortaya koyuyor. Bu web sitesinin amacı insanların Corona virüsün günlük yaşamı büyük ölçüde nasıl kesintiye uğrattığına dair en son güncellemeleri bulması için tek noktadan bir kaynak olmak.

Mizahi öğelerle Corona virüsü istatistikleri

İsmi “Is it cancelled yet” olan sitede; Corona virüsü salgını nedeniyle iptal edilmiş olayları, organizasyonları, spor etkinliklerini öğrenebilirsiniz. Web sitesi sürekli güncel bir halde. İptal edilen etkinlikler de basitçe ve mizahi öğelerle gösteriliyor.

Is it cancelled yet, iptal edilen etkinlikleri mizahi bir dille sunuyor

Broadway gösterilerinden spor liglerine kadar her şey iptal listesinde yer alıyor. Resmi olarak iptal edilmemiş ancak  olması muhtemel olaylar “uh oh” olarak etiketlenmiş. Web sitesinde yer alan bu yararlı bilgilerin yanı sıra endişeye neden olan Corona virüsünü de eğlenceli bir şekilde ele almışlar.

Is it cancelled yet, iptal edilen etkinlikleri gösteriyor.

Sadece 15 dakikada kuruldu

Corona virüsü salgını sırasında iptal edilen her şeyi takip eden binlerce kişi bu web sitesini ziyaret ediyor ve yaratıcısı tüm siteyi yaklaşık 15 dakika içinde inşa ettiğini söylüyor. Web sitesi 3 Mart’ta yayınlanmasından bu yana yaklaşık 1 milyon görüntüleme aldı. Etkinlik iptalleri bu hafta, özellikle son birkaç gün içinde arttı. Onaylanmış vakalar yalnızca geçen haftadan bu yana 31.000’den fazla arttı.

Is it cancelled yet ile iptal edilen etkinlikleri takip edebilirsiniz

Hızlı bir cevap arıyorsanız bu web sitesi sizin için yararlı bir kaynak olabilir.

    Yorumunuzu Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.*