Folow us on social

Instagram Beğeni Satın Al Nedir?

instagram oto beğeni

Instagram beğeni satın al kullanan hepimiz Instagram’da takipçi satın alma ve beğeni satın alma şeklinde terimleri duymuştur. İlk kez araştırmaya karar verdiyseniz,sizin için Instagram’da beğeni satın al nedir sorusuna net ve açıklayıcı bir yanıt verelim.

Instagram’da dost çevreniz dar ise beğenileriniz azca olacaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın kolay değildir beğeni sayısını arttırmak. İşte bunun için beğeni satın alabilir ve yüksek beğenilerle imajınızı yükseltebilirsiniz. Asla yapmaz dediğiniz bir çok meşhur insan takipçi ve beğeni satın alarak imajını taze tutmaktadır.

Instagram’da Beğeni Alırsam Hesabım Kapanır mı?

Instagram’da beğeni satın aldığınızda hesabınızın kapanma ihtimali doğal ki var. Sadece bizim firmamızdan satın alanlar bu şekilde bir durumla karşılaşmadı ve karşılaşmaz. Biz güncel algoritmalarla uyumlu olacak şekilde yazılım   geliştiriyoruz  şundan dolayı. (Instagram)

Instagram beğeni satın al  ve öteki tüm toplumsal medya platformları için hizmet sunuyoruz.Hesabınızın kapanma riski olmadan hizmetlerimizi kullanabilir ve arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Instagram’da Satın Aldığım Beğeniler Geçici midir?

Instagram’da aldığınız beğeniler geçici değildir.Bizlerden satın aldığınız hizmetler kalıcıdır. Kalitesiz platformlardan satın alırsanız geri düşebilir sadece dediğimiz şeklinde biz güncellenen ve uyumlu bir sistem geliştirdiğimiz için beğenileriniz tekrardan düşmez. Aynı şekilde  takipçi satın aldığınız vakit da takipçiniz daha sonradan kaybolmaz.

Hizmet Aldığımda Ne Vakit Hesabıma Gelir?

Hangi hizmeti alırsanız alın oldukça kısa süre içinde hesabınıza yansır. 1 saati bulmayacaktır. İster beğeni,ister Youtube abonesi olsun. Şimdiye kadar hizmet satın almış olduğu halde hesabında bir değişim olmadığını söyleyen kullanıcımız olmadı. Aldığınız hizmet ne olursa olsun size gelecektir ve oldu ki gelmezse tekrardan düzeltebiliyoruz sadece şimdiye kadar bu şekilde bir problemimiz olmadı sadece biz gene de bu şekilde bir durum olması durumunda arkanızda olduğumuzu belirtelim.

Hizmetlerimizi ustalaşmış bir ekip ile veriyoruz. Devamlı güncellenen Instagram algoritmasına daima uyumluyuz. Instagram algoritmalarına uyumsuz bir yerden satın alırsanız hesabınız kapanabilir şundan dolayı Instagram tuzağa düşürmek için belirli taktikler uygulamaktadır ara ara. Bizim kullanıcılarımız bu şeklinde problemlerle karşılaşmadan hizmet alabilmektedir.

Temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilir ya da whatsapp hattımızda direkt temsilcimize bağlanabilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.*

    Sorunuz mu var?