Folow us on social

Instagram izlenme Satın Al Servisi Faydalı mı?

instagram izlenme satın al

Instagram izlenme satın alarak videolarınız popüler listelerde yer alsın. Bildiğiniz gibi  Instagram’da paylaştığınız videolarda izlenme sayısı gözükmektedir. Bu izlenme sayıları kullanıcı başına 1 olarak hesaplanmaktadır. Eğer takipçi sayınız az ise haliyle izlenme sayınız da ona göre olacaktır.Çoğu ünlü isim izlenme satın almaktadır ve bu ünlüler aslında hiç de tahmin edemeyeceğiniz kadar popüler ve gündemde olan ünlülerdir.

Instagram’da İzlenme Satın Al Nedir?

Hesabınıza izlenme sayısı hizmetini para  karşılığı satın alıyorsunuz. 50.000 hatta 100.000 izlenme bile alabilrsiniz. Hatta isterseniz daha fazlas. Bunun için takipçi sayınızın yüksek olmasına gerek yok,sitemizden sipariş verdiğiniz takdirde kısa süre sonra,yani 1 saat bile geçmeden hesabınıza yansımaya başlar ve sipariş verdiğiniz miktarda video izlenme hizmeti hesabınıza,istediğiniz videonuza yansımaya başlar ve belirttiğiniz izlenme sayısına gelinceye kadar sürer. (Instagram)

Instagram’da İzlenme Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır?

Bunu yazılımlarımız ile yapmaktayız. Sizlere bunu sunarken gelişmiş bir panel ve algoritma kullanmaktayız. Sizlerin hesapları güvende olsun diye İnstagram sistemi ile uyumlu bir şekilde sistemlerimizi günceller ve geliştiririz sürekli.

İzlenme sayınızı kendi çabanızla arttırmanız zordur. Çünkü 24 saat çabalasanız dahi en fazla kaç kişiye izlettirebilirsiniz videonuzu?  Beğeni ile izlenme farklı algılara sahiptir. Takipçi sayınızın 1000 olduğunu düşünelim. Bu hesaba gelecek 250 beğeni çok güzel bir sayıdır fakat 500 izlenme ise insanlara az görünür. Dolayısı ile İnstagram’da video izlenme sayınızı arttırmanız için en önemli yöntem bir  instagram izlenme satın al maktadır. Biz profesyonel olarak bu hizmeti veriyoruz ve fatura kesiyoruz adınıza. Aynı şekilde bütün sosyal medya ağları için hizmet veriyoruz,hangi hizmetleri verdiğimizi görmeniz için anasayfamıza gidebilirsiniz.

Satın Aldığım İzlenme Geri Düşer mi?

Hayır. Bizden instagram izlenme satın aldığınız hiçbir hizmet daha sonraları geri düşmez. Haliyle bizden satın aldığınız İnstagram görüntüleme hizmeti de geri düşmez. Ancak kalitesi düşük yerlerden satın aldığınız hizmetler hesabınızı tehlikeye atacaktır. Bizler profesyonel yazılımcı kadrosu olan kişiler olduğumuz için hesabınızı güvende tutuyoruz fakat bu işi amatör haliyle yapan çok kişiler var. Hesap güvenliğiniz için sizlere fatura kesiyor,yazılımlarımızı güncelliyor, instagram izlenme satın al algoritmasına uyum sağlıyor ve kurumsal kimlik ile hareket ediyoruz.

Sipariş vermeden ya da verdikten sonra bizlere haftanın bütün saatlerinde ulaşıp sorularınızı sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Lütfen bizimle çalışmaktan çekinmeyiniz,herhangi bir şikayet durumunda kısa sürede geri dönüş yaparak hizmetinizi yenileyebilir ya da farklı bir mağduriyetiniz varsa bunu gidermek için samimi bir çalışma yapabiliriz. Şimdiye kadar hiçbir müşterimiz ile problem yaşamadık.

Temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilir ya da whatsapp hattımızda direkt temsilcimize bağlanabilirsiniz.

    Yorumunuzu Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.*

    Sorunuz mu var?