Folow us on social

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al

Lütfen İstediğiniz Adet Kadar Sisteme Miktar Giriniz. Minimum 5 Adet Maksimum 10 Olacak Şekilde Tanımlamanız Gerekiyor.Yorum hizmetimizde yorum satın almak istediğiniz linki girip alttaki “Istediğiniz Yorumlar” kısmına dilediğiniz yorumları VİRGÜL ile ayrırarak yazınız. Her virgül 1 adet yoruma tekabül edip o şekilde fiyatlandırılacaktır

Gönderi Linkiniz
Bu alanın girilmesi zorunludur.
İstediğiniz Yorumlar
Bu alanın girilmesi zorunludur.
Yorum Sayısı
Bu alanın girilmesi zorunludur.
Yorum Sayısı en az girilecek adet 10

Instagram Yorum Satın Almak

Eğer Instagram hesabınızın içinde daha çok takipçi ve ün kazanmak istiyorsanız, kesinlikle başarılı bir profil elde etmenize yardımcı olabilecek sosyal medya hizmetlerinin ve promosyonların yardımına ihtiyacınız olacaktır. Instagram türk gerçek yorum satın alma işlemleri de takipçi ve beğeni hizmetlerinden sonra en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Bu hizmetler arasında hem bot hem de gerçek kullanıcılardan yararlanmanız mümkündür.

Yorumları kullanırken isterseniz hazır taslaklardan yardım alabilirsiniz. İsterseniz kendi yorumlarınızı da kendiniz ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fiyat konusunda her paketin farklı ayarlaması olduğunu da söyleyebiliriz. Kullanıcı adınızı vermeniz karşılığında Instagram yorum satın alma hizmetini aktive edebilirsiniz. Ekstra olarak şifre bilgisi istenmemekte ve güvenilir ödeme metotları ile sizlerden ödeme alınmaktadır.

Instagram Yorum Satın Almanın İşletme Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

  • Instagram yorum satın al hizmetinden faydalanarak gönderileriniz üzerinde ilgi oluşturabilirsiniz. Gönderilerinizdeki yorumlar ne kadar fazla görünürse, bu gönderiyi beğenen kullanıcıların çoğu da bu yorumlardan etkilenerek yorum yapmak, beğeni yapmak isteyeceklerdir. Veya keşfet kısmında karşılarına çıkan bu gönderiye yapılan yorumları gören kullanıcı, profilinizi ziyaret etmek isteyecektir. Bu da hem takipçilerinizin armasında hem de etkileşimlerinizin artmasında büyük rol oynamaktadır.
  • Ayrıca sitemiz üzerinden aldığınız bu yorumlar kendi takipçileriniz üzerinde de olumlu bir etki yaratarak, sizi daha aktif takip etmelerini sağlayacaktır.
  • Yorumlarınızın artması etkileşiminizi arttıracağından dolayı, öne çıkanlarda ve önerilerde de profilinizi diğer kullanıcıların karşısına çıkaracaktır. Bu da takipçilerinizin artması ve hesabınızın sürekli olarak etkileşim halinde olması için son derece önemlidir.
  • Aldığınız yorumlar, genel itibariyle olumlu yapılan yorumlardan oluşur, hesabınızın ve gönderilerinizin doğal görünümünü bozmayacak şekilde yapılır. Yani gönderileriniz için yorum satın aldığınızı diğer kullanıcılar fark etmeyeceklerdir.
  • Hizmetlerimiz sayesinde etkileşim alarak artan yorumlarınızda, beğenmediğiniz yorumlar üzerinde ayrıca bir silme işlemi uygulayabilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al

  1. nstagram Yorum ile paylaşımlarınıza yorum satın almak için Tek Fotoğraf Yorumu veya Çoklu Fotoğraf Yorumu seçeneklerinden birini seçerek başlayabilirsiniz.
  2. Sonrasında Türk Gerçek veya Yabancı Bot yorumlarından birini işaretleyerek yorum sayısını ve fotoğrafınızın linkini eklemeniz yeterlidir.

Günümüzde sadece ünlüler değil pek çok Instagram kullanıcısı bu şekilde yorum satın almaktadır. Ancak yorum satın alırken hesapların gerçek olmaması, fotoğraf ya da videonun gerçekten beğenilmediğini açıkça gözler önüne sürmektedir. Siz böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız instatakipci’yi tercih etmelisiniz. Böylece gerçek kullanıcılar tarafından gerçek yorumlar almayı sağlayabilirsiniz.

Instagram yorum satın alma alternatiflerinden bazıları, yabancı bot ya da gerçek hesaplar kullanmaktadır. Fakat Türk profillere, yabancı hesapların yorum yapması biraz garip görünebilmektedir. Bu durum da özellikle sayfalarında Türk kullanıcıların yorumlarını görmek isteyen Instagram hesapları için mantıksız olmaktadır. Ancak sosyalajansiniz.com ‘da durum farklıdır. Çünkü yorum yapanlar tamamen Türk hesaplardır bu nedenle gayet güzel yorumlar yapıldığını da söyleyebiliriz.