Folow us on social

Instagram Takipçi Satın Al Nedir?

Bir çok kişinin sıkça duyduğu fakat daha önce denemediği için merak ettiği bir mevzudur bu. İnstagram takipçi iyi mi satın alınır mı? Satın almak ne anlama gelir?  Benzer biçimde sorular. Bir çok ünlünün bile kullandığı bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi vermek için şu şekilde diyebiliriz sizlere;

Instagram  tıpkı öteki sosyal ağlar şeklinde göstergelere dayalıdır. Mesela Twitter’da takipçi sayısı,Facebook’ta sayfa beğenisi,İnstagram’da ise  yine takipçi sayısı önemlidir gösteriş açısından. İşte buradaki takipçi sayısını arttırmak için hizmet satın alabiliyorsunuz.Ücretini verdiğiniz takdirde aynı saat içersinde 50.000 takipci bile elde edebilirsiniz,hiçbir sınırlama yoktur. (Instagram)

Aynı şekilde Twitter,Facebook şeklinde hizmetler için de bunlar geçerlidir. Ayrıca,yalnızca takipçi değil;beğeni ve gösterim şeklinde hizmetler de satın alınabiliyor. Hatta anasayfamıza giderek bütün hizmetlerimizi görebilirsiniz;

https://sosyalajansiniz.com

Instagram’da Takipçi Satın Alırsam Daha Sonra Takipçiler Geri Düşer mi?

Sıkça sorulan sorulardan birisidir bu. Evet böyle durumlar olabiliyor fakat kaliteli hizmet veren biz bu şekilde bir problem yaratmamaktayız. Bizlerden takipçi satın alıp bu konuda yakınma eden görmedik henüz. Sadece  takipci satın al dığınızda sizleri takip edenler bir insan sonuçta. Ve 5-10 tane takipcinizin azalmasını bir sorun olarak görmemelisiniz,çünkü gerçek bir insandan bahsediyoruz burada.

Bu işi fena yapanlardan alırsanız,takipcilerinizin neredeyse tamamı geri düşebilir.Biz datalarımızı güncel tuttuğumuz için bir problemle karşılaşmazsınız. Esasen kendimizi iyi mi geliştirdiğimizi anasayfamızdan görebilirsiniz. Tüm alanlarda hizmet veriyoruz.

Instagram’da Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır mı?

Hemen hemen hesabı kapanan kullanıcımız olmadı. Bunlar olmayan şeyler değil,dediğimiz şeklinde kalitesiz yerlerden alırsanız hesabınız riske girebilir. Kaliteli bir ekibimiz var ve algoritma uyumu ile güncellendiğimiz için bu şekilde problemler size yansımaz,sizler yalnızca hizmetinizi alıp keyfinize bakacaksınız.

Hesabınızın kapanması ancak sövgü,hakaret,3.taraflara karşı illegal paylaşımlar yaparsanız olur. Doğal bir de algoritmaya karşı kendini geliştirmeden takipci hizmeti veren kalitesiz diyebileceğimiz yerlerden takipçi hizmeti alırsanız.

İletişim sayfamıza gittiğinizde göreceksiniz ki bizlere ulaşmanız ve bir sorun olduğunda bizlere yeniden dönüş yapmanız için kurumsal numaramız bile var. Ek olarak bizlerden aldığınız hizmete satmaca kesiyoruz,bu oldukça önemlidir sizin için. Haklarınız ve istekleriniz güvence altındadır,muhatabınız olan biz kurumsal kimlik ve anlayışla sizlere hizmet etmekteyiz.

Instagram Takipçi Satın alma Tutarları

takipçi satın al ma fiyatlarımız pahalı denilecek seviyede değildir. Bu işin standartları var ve her bütçeden insanın satın alacağı kadar uygundur. Örneğin 500 beğeni 27 TL şeklindedir ve 500 beğeni ile prestij yaratabilirsiniz. Burada en önemlisi güvende olmanızdır,bizlerden satın aldığınız hizmetler hesabınızı tehlikeye atmaz ve bizi denedikten sonrasında durağan(durgun) olarak aklınızda kalan düzgün bir takipçi şirketi olarak yer ediniriz.

    Yorumunuzu Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.*

    Sorunuz mu var?