Folow us on social

Youtube 4000 Saat Izlenme

Youtube 4000 Saat İzlenme

800.00 

Kategoriler:

Youtube 4000 Saat Izlenme ile youtube kanalınıza etkileşim kazandırabilirsiniz yüklemiş olduğunuz linki lütfen kontrol ederek sisteme girin aksi halde gönderim sağlanamaz.

Youtube 4000 Saat İzlenme Paketi

Youtube 4000 Saat Satın Al

İzlenme satın aldığınız da genelde kişiler videonuzu çok kısa izlerler. Çoğu zaman bu süre 30 saniyedir. Buna göre 1000 izlenme en fazla 8 saat kazandırmaktadır. Biz sizler için özel olarak videonuzu daha fazla izleyecek kişileri kullanıyoruz. Bu sayede bir kişi videonuzu en az 3 ile 5 dakika arası izlemektedir. Bu da 1000 izlenme aldığınız da en az 50 saat izlenme süresi satın almak demektir.

Eğer izlenme sürenizi arttırmak ve 4000 saati tamamlamak istiyorsanız bu konuya dikkat etmeniz gereklidir. Piyasada bir çok satıcı kısa süreli izleyen kişileri göndermektedir. Bu hizmet sizin işinize hiç bir şekilde yaramayacaktır. 4000 saat eğer kanalınız da para kazanma özelliğini açmak istiyorsanız aşmanız gereken bir sınırdır. Bu sınırı aşmanız için sosyalmedyacim olarak sizlere yardımcı olmak için 7/24 hazırız.

Verdiğimiz uzun izlenme hizmeti sayesinde kanalınız için youtube 4000 saat izlenme satın al işlemi yapabilirsiniz. Sahip olduğumuz sunucular sayesinde 30 milyon izlenme kapasitemiz mevcuttur.

İzlenme Süresinin Önemi

İzlenme süresi kasmamızın sebebi Youtube 4000 saat doldurmak içindir. Eğer Youtube pk yani para kazanma özelliğini açmak istiyorsanız dört bin saat video izlenmeniz olmalıdır. Youtube paneliniz de saat olarak gözükmez bunun yerine dakika olarak gözükmektedir. 4000 saat ise 240.000 dakikaya eş değer olmakta. Bu süreyi doldurmak için bir diğer engel ise 12 ay şartıdır. Bu süreyi en fazla 12 ay içerisinde tamamlamazsanız tekrar sıfırlanıcaktır.

İzlenme süresi yani bir kişinin videonuzu ne kadar izlediğinin bir diğer önemi ise SEO yani arama optimizasyonudur. Videonuzun aramalarda ve sağ tarafta önerilerde çıkması ve üst sıralarda olması için kişilerin videonuzu uzun süre izlemesi çok faydalı olacaktır. Videonuzun kısa izlenmesi SEO açısından sıralamanızı kötü etkileyecektir. Eğer videolarınızın daha uzun süre izlenmesini istiyorsanız başlıkta merak uyandırıcı şeyler yazmalısınız. İnsanlar videonun direkt sonuna değil ortalarında olan olayları da merak etmeli ve izlemelidir. Eğer tüm macerayı sona saklarsanız bu sefer izleyici direkt olarak videonun sonuna bakacaktır ve bu yüzden düşük izlenme sayısında kalırsınız.

İzlenme süresi arttırma işlemi için sitemize üye olduktan sonra özel olarak sunulan ve sadece bizim satışını yaptığımız youtube uzun izlenme hizmetini satın alabilirsiniz.

İzlenme süresi nasıl kontrol edilir?

studio.youtube.com ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra solda bulunan menüden “Diğer Özellikler” tıklayın açılan sekmeden “Para Kazanma” sekmesine giriş yapın ardından sayfanın en altında kaç saat izlendiğiniz ve ne kadar ihtiyacınız olduğu yazacaktır.